Rozkład jazdy - Nowogard - Stargard Szczeciński

Nowogard, Maszewo, Stargard.

Odjazdy - kierunek Stargard

Przystanek

F

F

F

S


Nowogard ul.Rzeszowskiego

06,50

11,20

13,40

15,15

Nowogard ul.Poniatowskiego

06,52

11,22

13,42

15,16

Sąpolnica

06,56

11,26

13,46

15,20

Ostrzyca

06,58

11,28

13,48

15,22

Korytowo

07,00

11,30

13,50

15,24

Jenikowo

07,02

11,32

13,52

15,26

Bęczno

07,04

11,34

13,54

15,28

Dębice

07,08

11,38

13,58

15,31

Dębice nż

07,09

11,39

13,59

15,32

Bagna

X

X

X

15,36

Mokre

X

X

X

15,40

Nastazin

X

X

X

15,44

Leszczynka nż

07,11

11,41

14,01

 

Stodólsko

07,13

11,43

14,03

 

Stodólsko nż

07,14

11,44

14,04

 

Maszewo nż

07,17

11,47

14,07

 

Darż skrzyz.

07,21

11,51

14,11

 

Parlino nż

07,23

11,53

14,13

 

Parlino

07,24

11,54

14,14

 

Łęczyca

07,27

11,57

14,17

 

Moskorzyn Kol. nż

07,30

12,00

14,20

 

Kicko skrzyż.

07,32

12,02

14,22

 

Piaszcze nż

07,35

12,05

14,25

 

Grabowo

07,38

12,08

14,28

 

Grabowo Kol. nż

07,40

12,10

14,30

 

Stargard ul.Gdańska

07,46

12,16

14,36

 

Stargard ul.Wszyńskiego (os. 1000-lecia)

07,50

12,20

14,40

 

Odjazdy - kierunek Nowogard

Przystanek

S

F

F

F


Stargard ul.Wyszyńskiego (os.1000-lecia)

X

9:00

12,30

14,55

Stargard ul. Gdańska

X

9:04

12,34

14:59

Grabowo Kol. nż.

X

9:10

12,35

15,05

Grabowo

X

9:12

12,39

15,07

Piaszcze nż.

X

9:15

12:45

15,10

Kicko skrzyż. nż.

X

9:18

12,48

15,13

Moskorzew Kol. nż.

X

9:20

12,50

15,15

Łęczyca

X

9:23

12,53

15,18

Parlino

X

9:26

12,56

15,21

Parlino nż

X

9:27

12,57

15,22

Darż skrzyż.

X

9:29

12,59

15,24

Maszewo nż

6:55

9:33

13,03

15,28

Stodólsko nż

6:57

9:36

13,06

15,31

Stodólsko

6:58

9:37

13,07

15,32

Leszczynka nż

X

9:39

13,09

15,34

Dębice nż

7:18

9:41

13,11

15,36

Dębice

7:19

9:42

13,12

15,37

Bęczno

7:22

9:46

13,16

15,41

Jenikowo

7:24

9:48

13,18

15,43

Korytowo

7:26

9:50

13,20

15,45

Ostrzyca

7:28

9:52

13,22

15,48

Sąpolnica

7:30

9:54

13,24

15,49

Nowogard ul.Poniatowskiego

7:34

9:58

13,28

15,53

Nowogard ul. Rzeszowskiego

7:35

10:00

13,30

15,55

F - Kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt>
S - Kursuje w dni nauki szkolnej>
X - nie jedzie tą drogą

Informacje pod nr tel.: 091 39 26 925; kom.: 502 026 999; po godz 18.: 501 140 055