Rozkład jazdy - Nowogard - Stargard Szczeciński

Nowogard, Maszewo, Stargard.

Odjazdy - kierunek Stargard

Przystanek

D

D

D

S


Nowogard ul.Rzeszowskiego

06,50

10:15

13,40

15,15

Nowogard ul.Poniatowskiego

06,52

10:17

13,42

15,16

Sąpolnica

06,56

10:21

13,46

15,20

Ostrzyca

06,58

10:23

13,48

15,22

Korytowo

07,00

10:25

13,50

15,24

Jenikowo

07,02

10:27

13,52

15,26

Bęczno

07,04

10:29

13,54

15,28

Dębice skrzyż. Godowo nż.

07,08

10:33

13,58

15,31

Dębice Osiedle nż

07,09

10:34

13,59

15,32

Bagna

X

X

X

15,36

Mokre

X

X

X

15,40

Nastazin

X

X

X

15,44

Leszczynka nż

07,11

10:36

14,01

 

Stodólska

07,13

10:38

14,03

 

Maszewo nż

07,17

10:41

14,07

 

Darż skrzyz.

07,21

10:45

14,11

 

Parlino nż

07,23

10:47

14,13

 

Parlino

07,24

10:48

14,14

 

Łęczyca

07,27

10:51

14,17

 

Załęcze

X

10:53

X

 

Moskorze nż

07,30

10:55

14,20

 

Kicko skrzyż.

07,32

10:57

14,22

 

Piaszcze nż

07,35

11:00

14,25

 

Grabowo

07,38

11:03

14,28

 

Grabowo Kol. nż

07,40

11:05

14,30

 

Stargard ul.Gdańska

07,46

11:11

14,36

 

Stargard DWORZEC PKP

07,50

11:15

14,40

 

Odjazdy - kierunek Nowogard

Przystanek

S

D

D

D


Stargard DWORZEC PKP

X

9:00

12,30

14,55

Stargard ul. Gdańska

X

9:04

12:35

14:59

Grabowo Kol. nż.

X

9:10

12:40

15,05

Grabowo

X

9:12

12:42

15,07

Piaszcze nż.

X

9:15

12:45

15,10

Kicko skrzyż. nż.

X

9:18

12:48

15,13

Moskorze nż.

X

9:20

12:50

15,15

Załęcze

X

X

12:52

X

Łęczyca

X

9:23

12:54

15,18

Parlino

X

9:26

12:57

15,21

Parlino nż

X

9:27

12:58

15,22

Darż skrzyż.

X

9:29

13:00

15,24

Maszewo nż

6:55

9:33

13:04

15,28

Stodólska nż

6:57

9:36

13:07

15,31

Leszczynka nż

X

9:39

13:09

15,34

Dębice Osiedle nż

7:18

9:41

13:11

15,36

Dębice skrzyż. Godowo nż.

7:19

9:42

13:12

15,37

Bęczno

7:22

9:46

13:16

15,41

Jenikowo

7:24

9:48

13:18

15,43

Korytowo

7:26

9:50

13:20

15,45

Ostrzyca

7:28

9:52

13:22

15,48

Sąpolnica

7:30

9:54

13:24

15,49

Nowogard ul. Rzeszowskiego

7:35

10:00

13:30

15,55

D - Kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
S - Kursuje w dni nauki szkolnej
X - nie jedzie tą drogą

Informacja od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 16:30 pod nr tel.: 091 39 26 925; kom.: 502 026 999;

po godz 18.: 501 140 055